Pénzügyőr lett a magyar röplabda bajnok

Pénzügyőr férfi röplabda csapata megszerezte az első bajnoki aranyérméjét az Extraligában, amelyben harmadszorra is legyőzte Fino Kaposvárt.

Az első két meccset a fővárosiak nyerték, a harmadikat ellenben hazai pályán elvesztették.

Az első játszmában a két csapat fej-fej mellett álltak majd Kaposvár két ponttal nyerte a szettet. A másodikat szett 24-26 a pénzügyőr javára, ezzel kiegyenlítve az állást. A harmadik szettet a pénzügyőr nyerte 25-19 -re. A negyedik szettet a Pénzügyőr csapata nyerte 25-27-re ezzel megnyerve a meccset.

Legnagyobb pont különbség a harmadik szettben volt, a pénzügyőr 9 ponttal vezetett.

A meccs közben vágyat éreztem az iránt, hogy én is beálljak. Bár nem állnék be ebbe a játékba, de egy olyan mérkőzésbe, ahol hasonló képességűekkel játszhatnék annak nagyon örülnék.

Amatőr szemmel érdekes volt nézni, hogy  a játékosok olyan hibákat is ejtenek, amit én azt gondoltam, hogy  profik már nem ejtenek, mint például hogy szervát kiütik a pályáról.

Élvezet volt nézni, ha már játszani nem  lehet egy ilyen pandémiás helyzet alatt.